Hronika

Bivši policajac se ubio iz lovačke puške

Bivši policajac se ubio iz lovačke puške
Bivši policajac se ubio iz lovačke puške
N.N.

ČAPLJINA - Policijski službenik u penziji J.B. (49) izvršio je samoubistvo u mjestu Zvirovići kod Čapljine u ponedjeljak oko 17 sati, javljaju federalni mediji.

Kako je rečno za sarajevski portal "Faktor.ba" bivši policajac iz Zvirovića upucao se iz lovačke puške. 

"Pronađen je pored ceste s lovačkom puškom uz tijelo, kojom je vjerojatno sebi oduzeo život", rečeno je u MUP-u HNK. 

Motiv samoubistva nije poznat, kao ni to da li je ostavio oproštajno pismo.

Više informacija o ovom slučaju trebalo bi da bude poznato u utorak kada se obave razgovori sa nekoliko osoba, potvrdio je za pomenuti portal portparol MUP-a HNK Ljudevit Marić.

Istraga je u toku.

Najčitanije