Hronika

Bivši šampion u boksu poginuo u nesreći kod Sarajeva

Bivši šampion u boksu poginuo u nesreći kod Sarajeva
Foto: Twitter | Bivši šampion u boksu poginuo u nesreći kod Sarajeva
N.N.

SARAJEVO - Muamer "Pajo" Nailović (57), direktor Bokserskog kluba Mladost iz Novog Pazara, nastradao je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u blizini Sarajeva.

Popularni Pajo je u udesu zadobio teške i višestruke telesne povrede, a sarajevski ljekari za njegov život borili su se dva dana.

Ovaj nekadašnji bokser koji je bio i prvak države, godinama je nastupao za BK Novi Pazar, a u karijeri je nastupa i za BK Jagodina, prenose mediji.

Nakon trenerske karijere, Nailović se posvetio upravljanju klubom u kojem je napravio prve bokserske korake.

Muamer je imao ugovoren veteranski meč protiv veoma iskusnog protivnika, nažalost, ovoga puta nije stigao da uđe u ring.

(Radio Sarajevo)

Najčitanije