BANJALUKA - Dva devetnaestogodišnjaka teško su povrijeđena u sudaru "poršea" i "bmv" na magistralnom putu Banjaluka-Prijedor u Ramićima, dok su dva muškarca zadobila lakše povrede, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Teško su povrijeđeni mladići čiji su inicijali O.K. iz Doboja i B.I. iz Bijeljine, koji su bili u džipu "porše", a lakše dva muškarca iz Prijedora čiji su inicijali M.M. /32/ i D.J. /30/, koji su se nalazili u "bmv".
Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros u 5.00 časova. Policija je obavila uviđaj, a o svemu je obaviješten i dežurni okružni javni tužilac.
U toku je rad na utvrđivanju svih okolnosti saobraćajne nezgode i odgovornosti učesnika.
Zbog udesa saobraćaj je na ovoj dionici bio obustavljen, ali je nešto prije 8.00 časova normalizovan.