BANJALUKA - Četiri lica povrijeđena su u masovnoj tuči u jednom ugostiteljskom objektu u Banjaluci, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Policija je utvrdila da je u tuči učestvovalo 11 lica i da je oštetećen inventar u objektu.
Policija je saslušala više lica, a materijalna šteta biće naknadno utvrđena.
Tuča se dogodila u subotu, 30. maja, oko 5.30 časova u Ulici Marije Bursać.
O svemu je obaviješteno banjalučko Okružno tužilaštvo, i u toku je rad na rasvjetljavanju i utvrđivanju činjenica.