Hronika

Četvoro povrijeđenih u nesreći u Sarajevu

Četvoro povrijeđenih u nesreći u Sarajevu
Četvoro povrijeđenih u nesreći u Sarajevu
N.N.

SARAJEVO - U Sarajevu je večeras došlo to teške saobraćajne nesreće u naselju Čengić-Vila.

Kako je za Radiosarajevo.ba potvrđeno iz Operativnog centra Ministarstva za unutrašnje poslove Kantona Sarajevo, u nesreći su učestvovala dva automobila.

"Do nesreće je došlo oko 21.40 na raskrnici ulica Džemala Bijedića i Zmaja od Bosne, a učestvovali su automobili marke seat i golf. Jedan automobil je od siline udarca završio na krovu", kazali su u MUP-u KS.

Dodali su da su u nesreći povrijeđene četiri osobe, koje su kolima Hitne pomoći prevezene na Kliniku urgentne medicine Univerzitetskog kliničkog centra Sarajevo.

Uviđaj obavlja sarajevska policija, a saobraćaj u ovom dijelu grada odvija se otežano.

Najčitanije