Hronika

Četvoro povrijeđenih u sudaru na magistralnom putu Doboj - Derventa

Četvoro povrijeđenih u sudaru na magistralnom putu Doboj - Derventa
Foto: Ilustracija | Četvoro povrijeđenih u sudaru na magistralnom putu Doboj - Derventa
N.N.

DOBOJ - Četiri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na magistralnom putu M-17 Doboj-Derventa, u mjestu Živinice, potvrđeno je za Policijskoj upravi Doboj.

Prema informacijama iz policije, sudarili su se kamion i putnički automobil, a povrijeđeni su vozač kamiona i tri osobe koje su se nalazile u vozilu.

Nesreća se dogodila u 5.40, te je jedno vrijeme saobraćaj bio potpuno obustavljen, prenosi Faktor.ba.

Najčitanije