ŽEPČE - Dvojica nepoznatih muškaraca u nedjelju su u 22.20 na parking prostoru u Ulici Stjepana Tomaševića oštetila automobil mercedes, vlasništvo Sabahudina H. iz Zenice.
Tom prilikom na mercedesu su razbijena bočna stakla, odvaljen retrovizor i oštećena limarija.
"Ne vidim drugi razlog za ovakvo ponašanje osim što su na vozilu bile postavljene dvije zastave BiH", izjavio je vlasnik vozila.
Iz policije, čiji su inspektori obavili uviđaj, nisu mogli potvrditi ove navode, a portparol MUP-a ZDK Aldina Ahmić izjavila je kako se traga za počiniteljima, kao i da se sumnja da su izvršioci koristili putničko vozilo austrijske registracije.