MILIĆI - Pet lica od šest koja su povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Zaklopača na magistralnom putu između Vlasenice i Milića, zadržana su u Bolnici u Zvorniku, javlja dopisnik Srne.
Iz Policijske uprave Zvornik rečeno je da su dvi povrijeđeni iz opštine Milići.
Do sudara "audija" i pola" došlo je u 18.05 časova. Za volanom "audija bilo je lice M.I, a "pola" N.J.
Totalna obustava saobraćaja trajala je do 19.15 časova, nakon čega se saobraćaj odvija naizmjenično.
Uviđaj je u toku.