TUZLA - Policija je otkrila lice koje je iz Osnovne škole Gornji Hrgovi, opština Srebrenik, ukralo kompjuter, DVD plejer i zvučnike, čija je vrijednost oko 2.000 KM, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Riječ je o muškarcu čiji su inicijali A.M. (19) iz Gornjih Hrgova, koji je, nakon razgovora u policiji, priznao izvršenje ovog krivičnog djela.
Ukradene stvari su vraćene osnovnoj školi, a policija nastavlja rad na dokumentovanju ovog djela koje se dogodilo u noći između 8. i 9. marta.