Hronika

Djevojka pijana i bez vozačke udarila pješaka

Djevojka pijana i bez vozačke udarila pješaka
Djevojka pijana i bez vozačke udarila pješaka
Srna

BIJELJINA - Devetnaestogodišnjakinja iz Bijeljine čiji su inicijali M.I. lakše je povrijeđena kada ju je automobilom udarila vršnjakinja čiji su inicijali T.D. koja je upravljala vozilom pod dejstvom alkohola i bez vozačke dozvole, rekla je Srni porparol Policijske uprave Bijeljina Aleksandra Simojlović.

Saobraćajna nezgoda u kojoj je vozilo marke "fijat" udarilo pješaka dogodila se u 14.50 časova na hipodromu u bijeljinskom naselju Obrijež, gdje maturanti proslavljaju završetak nastave u šest srednjih škola u gradu.

Djevojka koja je automobilom udarila pješaka imala je 0,88 promila alkohola u organizmu.

Obje djevojke su maturanti bijeljinskih srednjih škola.

Simojlovićeva je ponovila apel policije mladim ljudima da tokom maturskih proslava ne konzumiraju alkohol i da svojim ponašanjem ne utiču na narušavanje stanja bezbjednosti.

Najčitanije