Hronika

Dječak (15) skinut sa aparata za disanje

Dječak (15) skinut sa aparata za disanje
Dječak (15) skinut sa aparata za disanje
Srna

BANJALUKA - Petnaestogodišnjeg B.D. iz dobojskog mjesta Osredak, koji je teško povrijeđen u eksploziji, skinut je sa aparata za disanje, saopšteno je iz Kliničkog centra Banjaluka.

Načelnik Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje Darko Golić rekao je da je pacijent skinut sa aparata za disanje i da su sve dalje prognoze neizvjesne.

Dječak je povrijeđen u četvrtak uveče kada je u dvorištu porodične kuće aktivirao upaljač ručne bombe.

Zadobio je tešku povredu glave i nakon ukazane ljekarske pomoći u dobojskoj bolnici prevezen je u Klinički centar Banjaluka.

Najčitanije