SARAJEVO - Potraga za dječakom koji je upao u rijeku Željeznicu u sarajevskom naselju Otes nastavljena je jutros u šest sati, ali još uvijek nema rezultata, kazali su za Klix.ba u MUP-u Kantona Sarajevo.
U potrazi učestvuju pripadnici MUP-a KS i Profesionalne vatrogasne brigade KS koji pretražuju korito rijeke i okolinu.
Riječ je o trinaestogodišnjem dječaku sa Ilidže koji je sinoć oko 19 sati, igrajući se s prijateljima, upao u rijeku, ali nije znao plivati. Prijatelji su mu pokušali pomoći, ali rijeka ga je odnijela.
Sinoćnja potraga prekinuta je nakon više od dva sata zbog nepreglednosti terena.