Hronika

Djevojka iz Bijeljine povrijeđena u Sarajevu

Djevojka iz Bijeljine povrijeđena u Sarajevu
Djevojka iz Bijeljine povrijeđena u Sarajevu
Fena

SARAJEVO - Pješakinja S.M. iz Bijeljine, rođena 1993. godine, teško je povrijeđena danas poslije podne u Sarajevu kada ju je na asfalt oborilo vozilo "golf 2" a potom udario još jedan auto, "renault", koji se kretao iz suprotnog smjera, rečeno je agenciji Fena iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Portparolka Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu Muamera Šehić izjavila je Feni da je djevojka tih inicijala oko 18 sati dovezena u Klinički centar, gdje su joj konstatovani lom desne potkoljenice te povrede glave i trbuha.

Upućena je na daljnju dijagnostiku.

Nesreća se dododila na raskrsnici ulica Avde Smajlovića i Put Mladih muslimana, na području Vraca, u opštini Novo Sarajevo.

Najčitanije