BEOGRAD - Mlađa ženska osoba skočila je sinoć oko 23.20 s Brankovog mosta u Beogradu, izjavila je jutros portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.
"Devojka je prebačena na odjeljenje za reanimaciju beogradskog Urgentnog centra", rekla je ona.
Bila je u hipotermiji i nije željela da komunicira s ljekarskim timom, niti je otvarala oči.