TUZLA - Dvadesetdvogodišnja djevojka, čiji su inicijali E.O, iz Gračanice teško je povrijeđena u sudaru dva motocikla na regionalnom putu Gračanica - Srebrenik, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Djevojka, koja je bila saputnik na jednom od motocikala, zadržana je na liječenju na Univerzitetsko-kliničkom centru Tuzla.
Motocikl marke "pežo" vozio je E.H. (21), dok je motociklom marke "aprilija" upravljao Z.Š. (19), oba iz Gračanice.
Policija je izvršila uviđaj i radi na dokumentovanju saobraćajne nesreće koja se dogodila sinoć.