Hronika

Doboj: Poginuo motociklista, a pješak povrijeđen

Doboj: Poginuo motociklista, a pješak povrijeđen
Doboj: Poginuo motociklista, a pješak povrijeđen
Srna

DOBOJ- Sedamdesettrogodišnji M.B. iz sela Kotorskog kod Doboja poginuo je jutros prilikom pada sa motocikla, nakon što je udario pješaka, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Doboj.

Nesreća se dogodila u 9.30 časova, kada je motociklista udario pješaka čiji su inicijali M.Z./72/, koji je zadobio teške tjelesne povrede.

Motociklista je prilikom udara u pješaka pao sa motora "tomos" i glavom udario u betonsku saksiju pored puta, te preminuo na licu mjesta.

Povrijeđeni pješak je vozilom hitne pomoći transportovan u Opštu bolnicu "Sveti apostol Luka" u Doboju.

Uviđaj na licu mjesta obavili su pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Najčitanije