DOBOJ - Meso iz zamrzivača ukradeno je iz kuće O.M. u mjestu Sjenina, grad Doboj.
"Nezavisnim" je iz policije rečeno da im je to izjavio član porodice koja stanuje u kući u koju je provaljeno.
Slučaj je Policijskoj stanici Doboj 2 prijavljen juče, a provala je izvršena u prethodna dva dana.
"Prema izjavi člana porodice, iz zamrzivača je otuđena određena količina mesa, dok će se o drugim otuđenim stvarima vlasnik naknadno izjasniti nakon povratka iz inostranstva", kazali su "Nezavisnim" iz policije.
Izvršen je uviđaj, a istraga je u toku. Krivično djelo okvalifikovano je kao teška krađa.