TREBINJE - Trebinjskoj policiji je danas oko 14 časova upućena anonimna dojava da je u Centru srednjih škola u ovom gradu postavljena bomba.
U toku je protivdiverzioni pregled objekta, a nastava u drugoj smjeni je prekinuta. Na licu mjesta su vatrogasci, služba hitne pomoći i policija.
Ovo je prva dojava o podmetanju bombe u Trebinju od početka godine, dok je prošle godine evidentiran jedan slučaj lažne dojave, koji je rasvijetljen.