SARAJEVO - Dojava da je u Srednjoj mašinskoj tehničkoj školi u Sarajevu postavljena eksplozivna naprava bila je lažna, rečeno je Srni iz MUP-a Sarajevskog kantona.
Dežurni operativni MUP-a Kantona Sarajevo rekao je da je dojava primljena u 8.10 časova, a policija je nakon provjere utvrdila da je bila lažna.
Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) sarajevskog Kantona jutros je dojavljeno da je u Srednjoj mašinskoj tehničkoj školi u Sarajevu postavljena eksplozivna naprava.
Dežurni operativni MUP-a Kantona Sarajevo rekao je Srni ranije da je dojava zaprimljena u 8.10 časova.