Hronika

Dojava o bombi u Srednjoškolskom centru u Hadžićima

Dojava o bombi u Srednjoškolskom centru u Hadžićima
Foto: N.N. | Dojava o bombi u Srednjoškolskom centru u Hadžićima
N.N.

Policijskoj upravi Hadžići danas je dojavljeno da se u Srednjoškolskom centru u Hadžićima nalazi bomba.

Kako nezvanično saznaje Avaz od jednog zaposlenog, ovo je treća lažna dojava o postavljenoj bombi za mjesec dana. Učenici i nastavno osoblje su evakuisali i prva smjena neće raditi. Vjeruju da će druga smjena nastaviti rad prema redovnom programu.

Trenutno, pripadnici MUP-a KS vrše uviđaj, i kada se to završi, biće izdato zvanično saopšenje.

Prvi put poslana je dojava da je bomba postavljena i u Osnovnoj školi "6. mart" Hadžići, koja je od Srednjoškolskog centra udaljena svega 10-20 metara.

Škola je zaključana, ne može se ući, i ovdje se trenutno vrši uviđaj.

(Avaz)

Najčitanije