Hronika

Dojava o bombi u tržnom centru Merkur u Sarajevu

Dojava o bombi u tržnom centru Merkur u Sarajevu
Foto: N.N. | Dojava o bombi u tržnom centru Merkur u Sarajevu
N.N.

U tržnom centru Merkur u sarajevskom naselju Otoka danas je u popodnevnim satima Operativnom centru MUP-a KS dojavljeno da se u ovom objektu nalazi eksplozivna naprava.

Ova informacija potvrđena je za Klix.ba u MUP-u KS. Odmah nakon toga policijski sužbenici PU Novi Grad stigli su na mjesto događaja, nakon čega je počela evakuacija iz objekta.

Pripadnici policije Kantona Sarajevu još su na mjestu događaja, a evakuacija je u toku. Ispred objekta se nalazi veliki broj ljudi budući da je nedjelja, kada su uglavnom velike gužve zbog kupovinem, kao i 8. mart.

Najčitanije