Hronika

Dojava o bombi u zgradi Vlade Federacije BiH

Dojava o bombi u zgradi Vlade Federacije BiH
Dojava o bombi u zgradi Vlade Federacije BiH
Fena

SARAJEVO - Svim uposlenicima u zgradi Vlade Federacije BiH danas poslijepodne je naloženo da napuste zgradu nakon što je nepoznata osoba telefonom javila da je u zgradi podmetnuta bomba.

Kako je rečeno Feni u Vladi Federacije, poziv je upućen oko 15.00 na telefon u prostorijama Federalnog ministarstva za pitanja boraca i invalida odbrambeno-oslobodilačkog rata.

Trenutno je u toku policijski pregled zgrade

Najčitanije