Hronika

Dojava o postavljenoj bombi u Novom Travniku

Dojava o postavljenoj bombi u Novom Travniku
Dojava o postavljenoj bombi u Novom Travniku
Srna

NOVI TRAVNIK - MUP Srednjobosanskog kantona obaviješten je da je u Srednjoj mješovitoj školi u Novom Travniku postavljena bomba.

Policija pregleda prostorije iz kojih su evakuisani učenici i nastavnici, saopšteno je iz kantonalnog MUP-a.

Kantonalni MUP su o postavljenoj bombi obavijestili službenici Policijske stanice Novi Travnik, koji su dojavu primili u 12.30 časova.

Najčitanije