Hronika

Drama na auto-putu kod Visokog: Zapalio se kamion

Drama na auto-putu kod Visokog: Zapalio se kamion
Foto: Avaz | Drama na auto-putu kod Visokog: Zapalio se kamion

VISOKO - Teretno vozilo zapalilo se danas poslijepodne na auto-putu kod Visokog prema Kaknju, zbog čega su nastale ogromne gužve.

"Vozi se usporeno 50 metara, Kula Banjer mjesto. Došlo je do samozapaljena teretnog vozila. Auto-put nije zatvoren", potvrđeno je za "Avaz" iz Operativnog centra MUP-a ZDK.

Vatrogasne ekipe su na terenu. Povrijeđenih osoba nije bilo. Više informacija će biti poznato nakon uviđaja.

Najčitanije