BIHAĆ - U Mašinsko-saobraćajnoj mješovitoj srednjoj školi u Bihać juče popodne odvijala se prava drama, nakon što je nekoliko učenika bacilo više suzavaca u jednu od učionica.
Kip.ba prenosi da je jedna od učenica trećeg razreda pala u nesvijest, dok je profesorka zbog udisanja dima zatražila ljekarsku pomoć.
Zahvaljujući brzoj reakciji čistačica suzavci su uklonjeni, a vinovnici ovog incidenta brzo su pronađeni zahvaljujući službenicima PU Bihać.