Hronika

Državljani Njemačke i Holandije nestali na Bjelašnici

Državljani Njemačke i Holandije nestali na Bjelašnici
Foto: GSS / Ilustracija | Državljani Njemačke i Holandije nestali na Bjelašnici
N.N.

Dvije osobe izgubile su se na širem lokalitetu Bjelašnice i za njima je u toku potraga u kojoj učestvuju spasioci Gorske službe spašavanja (GSS).

Dojavu o dvojici izgubljenih stranaca, državljana Holandije i Njemačke, dobili su u popodnevnim satima.

"GSS kreće u potragu i pronalazak izgubljenih, a u akciji su angažovane stanice Sarajevo, Konjic i Mostar. Podršku daje i GSS BiH. Timovi se kreću prema približnim lokacijama iz dva pravca kako bi se što brže okončala potraga zbog vremenskih prilika koje trenutno vladaju", kažu iz Gorske službe spašavanja

Najčitanije