NOVI SAD - Državljanka BiH, kojoj je 22-ogodišnjak u Novom Sadu strgao zlatni lančić sa vrata, uspjela je da uz pomoć kćerke sustigne lopova i zadrži ga do dolaska policije.
Policija je kod lopova pronašla još dva zlatna lančića za koje sumnja da su na isti način oteti od žena na novosadskim ulicama.
Beograđaninu Đ.M. određena je policijska mjera zadržavanja i uz krivičnu prijavu biće priveden na saslušanje istražnom sudiji Osnovnog suda u Novom Sadu.
Iz novosadske policije poručuju da nastavljaju dalji rad na utvrđivanju ukupne kriminalne aktivnosti Đ.M.