BIJELJINA - Dva mladića poginula su u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla u mjestu Ravno polje, potvrđeno je u bijeljinskom Centru javne bezbjednosti.
U nesreći su poginuli dvadesetogodišnji M.M. i dvadesetjednogodišnji Ž.Š.
Udes se dogodio sinoć u 00.30, kada je automobil marke audi, u kojem su se nalazili mladići, sletio s puta.