MRKONJIĆ GRAD - Dva muškarca povrijeđena su danas u sudaru kamiona i automobila na magistralnom putu Mrkonjić Grad-Jajce, rečeno je u Policijskoj upravi Mrkonjić Grad.
Kamionom man upravljao je muškarac iz Dervente B.Ž. (61), a automobilom mercedes muškarac D.P. iz Mrkonjić Grada, i obojica povrijeđenih prevezeni su u Dom zdravlja Mrkonjić Grad.
Vozač kamiona pušten je na kućno liječenje, dok je vozač mercedesa prevezen u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluku gdje je zadržan na liječenju.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Mrkonjić Grad, a o svemu je obaviješteno banjalučko Okružno javno tužilaštvo.