Hronika

Dva muškarca ukrala psa u Višegradu

Dva muškarca ukrala psa u Višegradu
Foto: N.N. | Dva muškarca ukrala psa u Višegradu
N.N.

FOČA - U višegradskom naselju Garča, iz dvorišta kuće u vlasništvu R.N, nepoznati počinioci ukrali su psa rase škotski šnaucer, čime su vlasniku pričinilu štetu od oko 1.000 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Foča.

Policijskoj stanici Višegrad juče oko 17 časova prijavljeno je da su dva nepoznata muškarca podesnim alatom presjekla lanac kojim je bio vezan pas, te ga potom ubacili u automobil kojim su se udaljili u nepoznatom pravcu.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac nadležnog tužilaštva i u toku je rad na dokumentovanju krivičnog djela krađa. 

Najčitanije