SARAJEVO - Iz MUP-a Kantona Sarajevo je saopšteno da je juče došlo do dvije oružane pljačke u Sarajevu.
Kako se navodi u saopštenju, u 11.10 sati u ulici Marcela Snajdera, općina Centar, dvije osobe su izvršile razbojništvo nad radnicom u apoteci "TILIA" priliko čega je otuđena neutvrđena svota novca.
Isti dan u 17.25 sati u ulici Juraja Najtharta, također opština Centar, nepoznata osoba je uz prijetnju pištoljem odnijela novac iz trgovine "KORPA PLUS", te se udaljila u nepoznatom pravcu.
Policija radi na rasvjetljavanju ovih krivičnih djela te pronalasku izvršioca.
(NN/radiosarajevo.ba)