SARAJEVO - U napadu koji se u utorak naveče dogodio kod Stupske petlje u Sarajevu povrijeđene su dvije osobe, a jedna osoba je privedena, potvrđeno je za "Klix.ba" iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.
Napad se dogodio u 19.15 sati u ulici Džemala Bijedića.
"Dvije osobe su prebačene na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu, a jedna osoba je zadržana na mjestu događaja zbog sumnje da se može dovesti u vezu s krivičnim djelom. Riječ je o osobi afroazijskog porijekla", kazali su nam iz policije.
Više informacija o događaju trebalo bi da bude poznato naknadno.