Hronika

Dvije osobe povrijeđene u sudaru vozila na putu Brod-Derventa

Dvije osobe povrijeđene u sudaru vozila na putu Brod-Derventa
Foto: Ilustracija | Dvije osobe povrijeđene u sudaru vozila na putu Brod-Derventa

DOBOJ - Vozači dva automobila povrijeđena su danas u sudaru na magistralnom putu Brod-Derventa, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Doboj.

Riječ je o vozaču pola čiji su inicijali D.M. (23) i vozaču opela N.Z. (48), koji su prevezeni u dobojsku bolnicu. I jedan i drugi vozač su iz Broda.

Saobraćajna nezgoda dogodila se u 12.55 časova u naselju Novo Selo.

Saobraćaj se za putnička vozila odvija sporednim putem, a za teretna vozila i autobuse je obustavljen.

Najčitanije