Hronika

Dvije osobe zaposlene u CJB Banjaluka prijavljenje zbog primanja mita

Dvije osobe zaposlene u CJB Banjaluka prijavljenje zbog primanja mita
Dvije osobe zaposlene u CJB Banjaluka prijavljenje zbog primanja mita
Fena

BANJALUKA - Policijski službenici Uprave kriminalističke policije Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske podnijeli su danas izvještaj protiv dvije osobe zaposlene u Centru javne bezbjednosti Banjaluka zbog počinjenog krivičnog djela primanja mita.

Iz MUP RS u saopštenju navode da su prijavljene osobe Ž.Ć. i N.Đ. privremeno udaljene iz MUP Republike Srpske do okončanja postupka.

Pozivaju građane da prijave policiji svaki vid i pokušaj uznemiravanja ili bilo kakve prijetnje po njihovu bezbjednost.

Najčitanije