Hronika

Dvojac iz Banjaluke uhapšen zbog sumnje da je ukrao bicikl

Dvojac iz Banjaluke uhapšen zbog sumnje da je ukrao bicikl
Foto: Ilustracija | Dvije osobe iz Banjaluke uhapšene zbog sumnje da su ukrali bicikl

BANJALUKA - Policajci iz Banjaluke juče su identifikovali i uhapsili B.M. i M.S. iz ovog grada zbog sumnje da su ukrali bicikl.

"Naime, juče u 18.45 časova, od strane oštećenog lica, prijavljeno je da mu je u toku dana, ispred Narodnog pozorišta Republike Srpske ukraden bicikl kapriolo", saopšteno je iz PU Banjaluka.

Kako se dodaje, bicikl je pronađen i biće vraćen vlasniku.

"Takođe, kod M.S. pronađena je i oduzeta tableta za koju navedeni nije posjedovao medicinsku dokumentaciju, te mu je uručen prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o proizvodnji i prometu opojnih droga", navodi se u saopštenju.

O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.

Najčitanije