BANJALUKA - Policajci iz Banjaluke juče su identifikovali i uhapsili B.M. i M.S. iz ovog grada zbog sumnje da su ukrali bicikl.
"Naime, juče u 18.45 časova, od strane oštećenog lica, prijavljeno je da mu je u toku dana, ispred Narodnog pozorišta Republike Srpske ukraden bicikl kapriolo", saopšteno je iz PU Banjaluka.
Kako se dodaje, bicikl je pronađen i biće vraćen vlasniku.
"Takođe, kod M.S. pronađena je i oduzeta tableta za koju navedeni nije posjedovao medicinsku dokumentaciju, te mu je uručen prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o proizvodnji i prometu opojnih droga", navodi se u saopštenju.
O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.