SARAJEVO - U sarajevskoj ulici Džemala Bijedića ispod Stupske petlje večeras se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su povrijeđeni djevojka V.I. (1996.) i muškarac M. A. (1996.) iz Sarajeva.
"Oboje povrijeđenih će biti najvjerovatnije pušteni kući jer je sadašnja dijagnostika pokazala da su zadobili samo kontuzije", izjavila je portparol Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu Muamera Šehić.
Iz MUP-a KS je potvrđeno da trenutno policajci rade uviđaj na licu mjesta.
"Tramvajski saobraćaj od Nedžarića do Ilidže biće obustavljen najvjerovatnije do 21 sat, zbog saobraćajne nesreće koja se dogodila večeras u sarajevskoj ulici Džemala Bijedića ispod Stupske petlje", izjavio je za Fenu glavni dispečer tramvajskog saobraćaja Jasmin Lojić.
Iz tih razloga u funkciji su, kaže Lojić, tri autobusa, koji voze na relaciji Nedžarići-Ilidža.