Hronika

Dvojica Albanaca ilegalno ušla u BiH

Dvojica Albanaca ilegalno ušla u BiH
Dvojica Albanaca ilegalno ušla u BiH
Srna

ISTOČNO SARAJEVO - Policija iz Čajniča otkrila je dvojicu Albanaca koji su ilegalno prešli granicu BiH i predala ih u nadležnost pripadnicima Granične policije BiH, jedinice Hum.

Policijski službenici iz Čajniča juče su oko 8.00 časova legitimisali dva lica čiji su inicijali A.B. i S.P, obojica nastanjena na Kosovu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Istočno Sarajevo.

Operativnim provjerama utvrđeno je da su njih dvojica ilegalno prešla granicu BiH zbog čega su lišeni slobode i predati Graničnoj policiji.

Najčitanije