TUZLA - U Srebreniku su uhapšeni S.M. i A.H, oba iz ovog grada, zbog sumnje da su ukrali putnički automobil "reno kongo", saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Krađa je izvršena u noći između 2. i 3. aprila u Srebreniku.
Policija je, nakon dojave da je vozilo ukradeno, operativnim radom na terenu pronašla i vozilo i osumnjičene.
Nakon kompletiranja ovog predmeta, policija će Kantonalnom tužilaštvu dostaviti izvještaj protiv navedenih lica.