Hronika

Epilog slučaja "Milenium": Policija podnijela izvještaj protiv izbacivača

Epilog slučaja "Milenium": Policija podnijela izvještaj protiv izbacivača
Epilog slučaja "Milenium": Policija podnijela izvještaj protiv izbacivača
Nikola Morača

BANJALUKA- Policija je danas podnijela izvještaj banjalučkom Okružnom tužilaštvu protiv dvojice "izbacivača" iz noćnog kluba "Milenum+" zbog nanošenja povreda sedamnaestogodišnjem S.G. iz Banjaluke.

Izvještaj je podnesen protiv Alekse Arsenića i M.R..

Njih dvojica se terete da su 19. maja ove godine oko 00.30 časova u noćnom lubu "Milenium" nakon kraće svađe napali S.G. i zadali mu više udaraca, nanijevši mu lakše povrede.

Podsjetimo, Mirko Glavić otac pretučenog mladića ispričao je "Nezavisnim" da je njegov sin nakon čarki sa drugom grupom mladića u noćnom klubu "Milenium" brutalno pretučen od strane izbacivača.

Glavić je optužio i vlasnika "Mileniuma+" Borisa Udovčića da je posmatrao batinanje njegovog sina i nije pozvao policiju na vrijeme.

"Odveli su mog sina u poseban boks i tamo ga tukli duže vremena. Tukli su ga dok nije pao u nesvijest, a onda su prestali", izjavio je ranije ogorčeni otac.

Boris Udovčić vlasnik "Milenium+'" nakon incidenta "Nezavisnim" je dostavio reagovanje u kojem je branio svoje radnike tvrdeći kako je obezbjeđenje noćnog kluba "branilo goste", a koje je sedamnaestogodišnji S.G. vrijeđao na nacionalnoj osnovi.

Vezane vijesti:

Reagovanje vlasnika Mileniuma: »Arsenić branio goste«

Noćni klub Milenium: Izbacivači tukli mladića dok nije pao u nesvijest

 

Najčitanije