Hronika

Fordom udario u benzinsku pumpu

Fordom udario u benzinsku pumpu
Foto: Ilustracija | Fordom udario u benzinsku pumpu
N.N.

KONJIC - Vozač forda V. H. (73) iz Konjica zadobio je teške povrede kada je izgubio kontrolu nad vozilom te se zabio u benzinsku pumpu.

Nezgoda se dogodila u ulici Trbića polje u Konjicu u subotu oko 21 čas, a vozač je zadržan u Općoj bolnici Konjic na liječenju, prenosi Avaz.  

Vozač je na pumpi TMK oštetio saobraćajni znak i reklamni pano, nakon čega je udario u betonski zid. 

Najčitanije