Hronika

Golf izgorio u Doboju

Golf izgorio u Doboju
Golf izgorio u Doboju
Srna, Foto: ILUSTRACIJA

DOBOJ - U Doboju je potpuno izgorjela unutrašnjost automobila marke "golf", vlasnika čiji su inicijali LJ.A. iz tog grada, a policija i inspektor za protivpožarnu zaštitu CJB Doboj uviđajem su utvrdili da je došlo do samozapaljenja vozila.

Požar, koji se dogodio juče u 15.10 časova u Ulici kralja Aleksandra, lokalizovali su pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinice Doboj, saopšteno je iz CJB Doboj.

Prema izjavi vlasnika, pričinjena je materijalna šteta od 6.000 KM.

O ovome je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

Najčitanije