BANJALUKA - U sudaru, u kojem su danas oko 17.30 u Gundulićevoj ulici u Banjaluci učestvovala vozila golf 2 i sitroen berlingo, nije bilo povrijeđenih.
Iz policije su "Nezavisnim" potvrdili da je golfom upravljao K.M. iz Banjaluke, dok je za volanom sitroena bio njegov sugrađanin V.B.
"Nezgodu je prouzrokovao vozač golfa", kazali su iz CJB Banjaluka, čiji su pripadnici izvršili uviđaj.
Očevici navode da u ovoj nezgodi samo pukom srećom nije bilo povrijeđenih.
"Prednji dio golfa doslovno je 'skašen'. Šteta je velika. S obzirom kakva su oštećenja na tom autu, vožač je imao i te kako sreće", navodi jedan od očevidaca.