Hronika

Golfom sletio u rijeku Bosnu

Golfom sletio u rijeku Bosnu
Foto: N.N. | Golfom sletio u rijeku Bosnu
N.N.

DOBOJ - Vozač čiji su inicijali N.M. iz Doboja lakše je povrijeđen nakon što je večeras automobilom sletio u rijeku Bosnu u naselju Ševarlije, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Doboj.

Vozač je izašao iz vozila i nalazi se u dobojskom bolnici.

Automobil golf pet i dalje je u vodi.

Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 19.00 časova.

Policija vrši uviđaj.

Najčitanije