MEĐUGORJE - Dvadesetdvogodišnji mladić poginuo je jutros u teškoj saobraćajnoj nesreći u Bijakovićima kod Međugorja kada je vozilom golf 4 sletio sa puta i udario u kuću, potvrđeno je iz policije.
U policiji kažu da je mladić, čiji su inicijali A.V, upravljajući automobilom njemačke registracije iz za sada nepoznatih razloga izgubio kontrolu nad vozilom, sletio s puta i udario u kuću.
On je preminuo na mjestu nesreće.
Nesreća se dogodila jutros u 6.30.