Hronika

"Golfom" udario u pješaka

"Golfom" udario u pješaka
Foto: N.N. | "Golfom" udario u pješaka
N.N.

Operativni centar Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo nema evidentiranu saobraćajnu nesreću koja se dogodila sinoć u Titovoj ulici, a u kojoj je udaren pješak i zbog koje je došlo do obustave tramvajskog saobraćaja.

"Nema ništa. Najvjerovatnije je riječ o lakšim tjelesnim povredama, jer da su teške imali bi zavedeno", rekao je dežurni operativni.

Oko 23 časa u Titovoj ulici nedaleko od tramvajske stanice "golf 5" je završio na trotoaru sa razbijenom šoferšajbom.

Uviđaj su obavili službenici sarajevske policije koji nisu bili raspoloženi za davanje bilo kakvih informacija.  

Najčitanije