Hronika

Golfom udario u stub rasvjete u Banjaluci

Golfom udario u stub rasvjete u Banjaluci
Foto: N.N. | Golfom udario u stub rasvjete u Banjaluci
N.N.

BANJALUKA - Vozač automobila golf četiri udario je u stub javne rasvjete na zapadnom tranzitu u Banjaluci.

Nezgoda se dogodila oko 16.30 časova, kod pasarele, prekoputa benzinske pumpe Nestro petrol.

Policija obavlja uviđaj, a na tranzitu se stvorila velika gužva, javlja ATV.

Najčitanije