Hronika

Golfom oštetio semafor i ogradu kod škole u Banjaluci

Golfom oštetio semafor i ogradu kod škole u Banjaluci
Foto: Printscreen/RTRS | Golfom uništio semafor i ogradu kod škole u Banjaluci

BANJALUKA - U Banjaluci se jutros dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je automobil golf, za sada uz nepoznatih razloga, prešao na trotoar i tom prilikom oborio stub semafora i oštetio ogradu dvorišta OŠ "Aleksa Šantić".

Nezgoda se desila na raskrnici ulica Kralja Petra Drugog i Trive Amelice u banjalučkom naselju Rosulje.

Kako navode iz GU Banjaluka, usljed saobraćajne nezgode došlo je do oštećenja semafora na spoju ulica Trive Amelice i Kralja Petra II Karađorđevića.

Kako su naveli iz Odjeljenja za saobraćaj i puteve  preduzete su mjere na otklanjanju oštećenja i vraćanju semafora u funkciju.

Za sada nije poznato ima li u ovoj nezgodi povrijeđenih.

 

 

Najčitanije