Hronika

Golfom usmrtio pješaka u Bijeljini

Golfom usmrtio pješaka u Bijeljini
Foto: Ilustracija | Golfom usmrtio pješaka u Bijeljini
Dragan Sladojević

BIJELJINA - Pješak S.E. (69) iz Velike Obarske, kod Bijeljine, poginuo je noćas na lokalnom putu u tom mjestu, kada ga je udario golf 2, kojim je upravljao G.P, potvrđeno je "Nezavisnim" iz policije.

Tragedija se dogodila oko 1.45 časova, a uviđaj su obavili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina.

"O svemu je obaviješteno i nadležno tužilaštvo koje je naložilo neophodne mjere i radnje u cilju utvrđivanja tačnih uzroka i okolnosti koji su doveli do ove saobraćajne nezgode", saopštili su iz bijeljinske policije.

Najčitanije