BANJALUKA - U banjalučkom naselju Starčevica gorio je kontejner u popodnevnim časovima, a sam vjetar širio je dim kroz ovo naselje.
Kako javlja novinarka "Nezavisnih", kontejner je gorio neko vrijeme.
Vatrogasci su ugasili ovaj požar.
BANJALUKA - U banjalučkom naselju Starčevica gorio je kontejner u popodnevnim časovima, a sam vjetar širio je dim kroz ovo naselje.
Kako javlja novinarka "Nezavisnih", kontejner je gorio neko vrijeme.
Vatrogasci su ugasili ovaj požar.