Hronika

Gorio kontejner u banjalučkom naselju Starčevica

Gorio kontejner u banjalučkom naselju Starčevica
Foto: Minja Šuković/Nezavisne novine | Gorio kontejner u banjalučkom naselju Starčevica
M. Ilić

BANJALUKA - U banjalučkom naselju Starčevica gorio je kontejner u popodnevnim časovima, a sam vjetar širio je dim kroz ovo naselje.

Kako javlja novinarka "Nezavisnih", kontejner je gorio neko vrijeme.

Vatrogasci su ugasili ovaj požar.

Najčitanije