GRADIŠKA - Policijskoj stanici Gradiška jutros oko 10.00 časova prijavljeno je da je u zgradi Osnovne škole "Vasa Čubrilović" u centru tog grada postavljena bomba.
Dopisnik "Glasa Srpske" javlja da su svi učenici i nastavno osoblje su evakuisani iz školske zgrade.
Ulice oko škole su blokirane i policija građanima ne dozvoljava prilaz objektu.